Servis Bilgisayar, 1995 yılında bilgi teknolojileri sektörüne Türkiye’nin ilk yetkili Apple servisi olarak hizmet odaklı başlamıştır. Kurumsal sektörde yaptığı büyük satışlar ile kısa sürede kurumsal iş ortağı olarak yetkilendirilmiş olup Türkiye’nin her yerine Apple kalite standartları doğrultusunda satış ve servis hizmetlerini sunmaktadır.

Servis Bilgisayar’ın deneyimli personeli, müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda, temsilcisi olduğu markaların yelpazesindeki en uygun ürünü en verimli şekilde kullanmalarını sağlamak üzere, satış öncesi danışmanlık hizmeti,kurumsal projelerde demo hizmeti ve satış sonrası teknik destek ayrıcalığı ile benzersiz satış ve servis deneyimi sunmaktadır.

Servis Bilgisayar, Ankara’da faaliyet gösteren en deneyimli ve köklü Apple kurumsal iş ortağı olup, dürüst ve etik ticaret, önce müşteri memnuniyeti ilkesi ile Kızılay’da kendi sertifikasyonunu tamamlamış uzman ekibi ile satış ve servis hizmetlerini yükselen bir güven çerçevesi içerisinde devam ettirmektedir.